Jazyková škola - kurzy angličtina, nemčina, slovenčina, skúšky Cambridge, štátnica angličtina Nitra

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie

Úvod

Informácie

Kurzy

Skúšky

Firmy

One-to-one

Deti

Kalendár

Search Our Site

skenfrdeitrues
 
 

Malý poradca pri výbere jazykovej školy

Po toľkých  rokoch praxe vieme, čo potrebujete. Chcete hovoriť, hovoriť a ešte raz hovoriť! Nechcete pritom počúvať dominantného lektora, aktívnym v konverzácii chcete byť práve vy. Vieme aj to, že niektorým je  jedno, či kurz ukončia nejakým papierom, certifikátom. Naopak -  niektorým zase na tom záleží. Dôležité je, že dokážeme vyhovieť obidvom požiadavkám.

1. Líderstvo. Sme lídrom v oblasti jazykového vzdelávania a uznávania zahraničnými inštitúciami. Takisto je E - KU uznaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu.

2. Tradícia, skúsenosti. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vyučovaním cudzích jazykov detí, mládeže a dospelých.  Naši lektori sa neustále vzdelávajú, čím získavajú detailné informácie a zručnosti vo svojom odbore. Mnohí sú vyškolení "examinátori" zahraničnými inštitúciami.

3. Firemné vzdelávanie. Máme prepojenie s praxou. Našimi klientmi sú prestížne firmy. Sme viacnásobní partneri celoštátnych veľtrhov práce Profesia days a JOB EXPO.

4. Medzinárodné jazykové skúšky. Najviac licencií v Slovenskej republike. Reálne u nás môžete vykonať skúšky Cambridge English, TOEFL, skúšky Goetheho inštitútu a skúšky ECL zo slovenčiny pre cudzincov. Ponúkame kvalifikovanú prípravu na skúšky - krátkodobé a dlhodobé prípravné kurzy.

5. Štátne jazykové skúšky. Oprávnenie vykonávať všetky druhy - základnú B2, všeobecnú  C1 a špeciálnu štátnu jazykovú skúšku pre odbor prekladateľský C2. Prípravné kurzy.

6. Slovenčina pre cudzincov. Kurzy, skúšky. Reálne skúsenosti aj so špecifickými skupinami migrantov a zahraničnými lekármi. Naše intenzívne kurzy (dôležitý je počet hodín) platia na cudzineckej polícii ako potvrdenie pre žiadateľov o víza z 3. krajín na študijné účely. Upozornenie!  od 1. januára 2016 sa od lekárov vyžaduje štátna jazyková skúška zo slovenského jazyka na úrovni B2. 

Zdieľať a nasledovať

Vzdelávanie učiteľov

Program pre spolupracujúce školy

Kontakt

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie
Piaristická 2
949 01 Nitra
Slovenská republika

tel: +421 37 6542 456
eku.os@eku.sk